Co je nového v naší knihovně

Ve čtvrtek 17. 10.2019 od 17 hodin zveme do knihovny na besedu s Kateřinou Dubskou, autorkou bestsellerů Člověk Gabriel a Z kopce do kopce.

Od září 2019 má knihovna otevřeno také v úterý dopoledne.
Otevírací hodiny jsou tedy stejné v úterý i ve čtvrtek, vždy od 10 do 12 a od 13 do 17 hodin.

Dnes proběhlou první zaškolení v používání knihovního systému KOHA. Ještě zkatalogizovat zbývajících 3 460 vlastních svazků a nahrát téměř dvojnásobek dlouhodobě zapůjčených a bude to!

Porota soutěže vybrala 3 vítěze (bez pořadí) v celkem pěti věkových kategoriích. Prohlédněte si vítězné práce a fotografie z předávání diplomů a knižních cen vítězům.

Na konci roku 2018 jsme navázali spolupráci se společností R-Bit Technology, s.r.o., v České republice zastřešuje zavádění otevřeného knihovního systému Koha.