Aktuality

V průběhu března jsme měli možnost pozvat do knihovny všechny oddělení mateřské školy Mukařov. Přečetli jsme si knížku od Petra Horáčka – O myšce, která se nebála. Povídání o tom, že se leckdy bojíme úplně maličkatých věcí. Čtení doprovázené prezentací s obrázky z knížky jsme doplnili interaktivním hledáním obrázků roztroušených po knihovně. Děti...

Je nám potěšením oznámit Vám, že jsme rozšířili otevírací dobu knihovny pro čtenáře. A rádi bychom se pochlubili, že od 27. 2. 2024 je mukařovská knihovna zařazena mezi profesionální knihovny.

"Odlož mobil v knihovně" je společný projekt neziskové organizace ASEKOL a Středočeského kraje, jehož smyslem je rozšíření povědomí o třídění vysloužilého drobného elektrozařízení.

Vytvořte si webové stránky zdarma!