Novinky

Nové přírůstky do fondu Obecní knihovny

 

V únoru na Vás čeká v Obecní knihovně mnoho nových titulů nejen od českých autorů.

V květnu jsme pro naše čtenáře připravily tyto tituly: Z dospělého oddělení : Životice (Lednická), Morový testament (Vondruška), Tajemství (Třeštíková), Děravé paměti (Viewegh), Alžběta a Nina (Poncarová), Dům na samotě (Klevisová).

Náš katalog se rozrostl o e-knižní novinky, které si můžete vypůjčit z pohodlí domova.

Připravily jsme si pro Vás tyto novinky : Z dospělého oddělení - 15 roků lásky (Hartl), Ruce Houslisty (Ježková), Majonéza ke snídani (Lukášová), Máma není služka, máme je dáma (Herman), Eugenie (Poncarová) a mnoho dalších...

Mnozí z nás budou svou letošní dovolenou, vzhledem k situaci, trávit v České republice. Proto i novinky, kterými jsme v červnu obohatily náš knihovní fond, jsou výhradně od současných českých autorů.

Fantasy doprovázená strašidelnými starými dobovými fotografiemi, při které běží mráz po zádech. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti zaujme dospělé, teenagery a všechny, kdo mají rádi temná dobrodružství.

Mezi novinky v naší knihovně v lednu přibyla kniha Pražské jaro, světoznámého autora Simona Mawera.Po knižním bestselleru Skleněný pokoj, jehož děj je inspirován brněnskou vilou Tugendhat a osudy jejích majitelů se Simon Mawer vrací do Československa v roce 1968 a ve strhujícím a smyslném románu popisuje události Pražského jara.

Vytvořte si webové stránky zdarma!